Dell S2725QS | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQWM
- Saadavus: 5
-
328€
Dell S2725QS | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 8.66 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 6.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 390.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | S2725QS |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 2.19 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell s2725qs 27 ips uhd 169 120 hz 4 ms 3840 x 2160 pixels 350 cdm hdmi ports quantity 2, 210-bqwm, dell, monitorid








